N Dance

JOSH PRICE WORKSHOP

frist time in Slovakia JOSH PRICEfrom Los Angeles

Image
  • Josh Price developed a passion for dancing when he was a kid. He was backed by his parents who encouraged him to follow his passion. At the age of ten, Price joined the dance group named ‘ICONic Boyz’. He participated in various dance events with the group and learned a lot from the mentors. He was spotted by the popular dancer and choreographer William “Willdabeast” Adams at an event. Adams is the founder of the dance company named ‘immaBEAST.’ After watching Price dance for ‘ICONic Boyz,’ Adams decided to sign him.
     
  • Price began performing with the group ‘immaBEAST’ and participated in various shows. He also appeared in many music videos and short films made by Adams, as part of the group. He participated in the workshops and training programs organized by Adams every year in California. By attending these events, Price got the opportunity to learn from the country’s topmost choreographers and dancers.
     
  • He has worked with several top musicians like Chris Brown, T-Pain, and Janet Jackson, appearing in their music videos in the process. Price has also performed with the likes of Mariah Carey at the Apollo Theater in Harlem, New York, and at the White House in front of the then US president Barack Obama. He was signed by the popular American professional basketball team, The New York Knickerbockers, for their dance team. He featured in the show ‘World of Dance’ on NBC. Josh recently launched his own clothing line named ‘Two56.’ Just like him, his brand is also “cool, casual, and classy.” Josh Price is improving as a dancer with each passing year. Despite his young age, he has already achieved a lot and is all set to reach greater heights in the coming future.

Po prvý krát na Slovensko a priamo do N DANCE COMPANY zavíta JOSH PRICE z LOS ANGELES!

Tanenčník pre niekoho známy pre iných možno nie, no mohli ste ho vidieť vo viacerých veľkých projektoch svetového formátu ako je WORL OF DANCE NBC, spolupracoval so známymi osobnosťami ako T-Pain, Chris Brown, Janet Jackson,..., spolupracuje so svetoznámymi choreografmi, súčasťou crew S-RANK a má za sebou množstvo úspechov! 

Dátum / Date: 10.12.2019

Miesto / Location: Nájomná jednotka 210, OC MAX, NITRA

Čas / Time: 1.workshop - 17:00 - INTERMEDIATE, 2.workshop - 18:45 - ADVANCED

 

SVK:

Josh Price vyvinul vášeň pre tanec, keď bol malý. Podporovali ho jeho rodičia, ktorí ho povzbudzovali, aby nasledoval svoju vášeň. Vo veku desiatich rokov sa Price pripojil k tanečnej skupine s názvom „ICONic Boyz“. Zúčastnil sa rôznych tanečných podujatí so skupinou a veľa sa naučil od mentorov. Na akcii ho uvidel populárny tanečník a choreograf William „Willdabeast“ Adams. Adams je zakladateľom tanečnej spoločnosti s názvom „immaBEAST“. Po odsledovaní ho Adams pozval do svojej skupiny ako jedného z tanečníkov.

Josh začal tancovať so skupinou „immaBEAST“ a zúčastňoval sa na rôznych podujatiach a akciách. Ako súčasť skupiny sa objavil aj na mnohých hudobných videách a krátkych filmoch, ktoré vytvoril Adams. Každý rok sa zúčastnil na seminároch a školiacich programoch organizovaných Adamsom v Kalifornii. Účasťou na týchto podujatiach získala Price príležitosť učiť sa od najlepších choreografov a tanečníkov v krajine.

Spolupracoval s niekoľkými poprednými hudobníkmi, ako sú Chris Brown, T-Pain a Janet Jackson. Prize  účinkoval aj s Mariah Carey v divadle Apollo v Harleme v New Yorku a v Bielom dome pred vtedajším prezidentom USA Barackom Obamom. Boli oficiálne uznaní, populárnym americkým profesionálnym basketbalovým tímom New York Knickerbockers za ich tanečný tím. Vystupoval v relácii WORLD OF DANCE na NBC. Josh nedávno predstavil svoju vlastnú sériu oblečenia s názvom „Two56“. Rovnako ako on, aj jeho značka je „cool, ležérna a elegantná.“ Josh Price sa každým rokom mení ako tanečník. Napriek svojmu mladému veku už dosiahol veľa a je pripravený v nadchádzajúcej budúcnosti dosiahnuť vyššie ciele.

Image
Image
Viac z tejto kategórie: « DANCE VIBES ARS DANCE CUP 2019 »