N Dance

Škola Tancom

motivačno-vzdelávací pohybový program pre ZŠ a SŠ

O čo ide?

Škola tancom je motivačný program pre deti a mládež, ktorým sa snažíme motivovať deti k pohybu a sebarealizácií v rôznych smeroch. Tanec ako forma umenia a pohybu je jeden z najvýraznejších prvkov prejavenia svojich pocitov a nálad u človeka. Pri deťoch a ľuďoch v mladšom veku sú tieto pocity veľmi dôležité, je dôležité ako vnímajú dnešný negatívny a elektronický svet a to ma za následok ich postupný vývin v neskoršom veku. Pomocou projektu Škola tancom sa im snažíme tento svet ukázať z tej lepšej stránky a naučiť ich vyjadrovať sa aj pomocou pohybov - "reči tela", naučiť sa komunikovať a nadväzovať komunikáciu s inými ľuďmi.


Jednoducho cieľom projektu Škola tancom, je prispieť k tomu aby deti a mládež v dnešnej dobe začali vnímať svet okolo nich aj trochu z iného pohľadu ako ho dnes väčšina z nich vníma prostredníctvom internetu a uzavretia sa do "bubliny". My sa im tento svet pokúšame ukázať prostredníctvom tanca a hip-hopovej kultúry. Ponúkame im návod ako byť šťastnejší z každodenného života a tešiť sa tak z maličkostí. Dosahovať stanovené ciele a pracovať neustále na sebe, čo sa dá aplikovať i do iných oblastí života. Okrem tanečných vystúpení a motivačných príhovorov je súčasťou kultúrneho podujatia aj tanečný workshop či tanečná súťaž, kde si deti môžu preveriť svoje tanečné zručnosti.

Koho chceme zaujať ?

Cieľovými skupinami sú deti základných a stredných škôl od 7 do 20 rokov, ktoré sa majú chuť naučiť a dozvedieť niečo nové a motivovať sa tak pre ďalšie plány do budúcna.

Kto je zatým?

Autorom celého projektu je Norbert Grofčík, tanečník, lektor a choreograf, ktorý je zakladateľ tanečnej školy N DANCE COMPANY v Nitre a jeden zo zakladateľov prestížnej tanečnej skupiny Phantomscrew. Viacnásobný majster Európy a vicemajster sveta, semifinalista show Česko-slovensko a Poľsko má talent, show GOT TO DANCE Poľsko, spolupracuje so známymi osobnosťami slovenského showbiznisu s TV a s rádiami, a má na svedomí veľa rôznych projektov, workshopov a táborov pre deti a mládež.


Účinkujúci:

Norbert Grofčík / organizátor projektu
Karol Brnka (bicie) / CloseHarmonyFriends
Phantomscrew / tanečníci z profesionálnej tanečnej skupiny
N DANCE COMPANY (deti z tanečnej školy Nora Grofčíka)

Program:
Dĺžka programu - 60 min

Obsah programu:

  • tanečné vystúpenia
  • tanečný workshop pre deti
  • tanečná súťaž pre deti ( o ceny )
  • motivačné rozhovory
  • diskusia

Cena:
min. počet žiakov - 150
cena na žiaka - 2€

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať


V PONUKE AJ ŠKOLA TANCOM 2

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

+421918497586