N Dance

Halloween s N Dance Company

HALLOWEEN s N DANCE COMPANY


BOO! Špeciálny deň so špeciálnou témou: “Halloween” a navyše hostia ADDY a LEE PÉREZ. Mesiac pred Vianocami sa Naše Ars studio zmenilo na “Haunted House” a stalo sa tak miestom strašidelnej párty pre rôzne monštrá ako sú kostlivci, zombie, múmie…

Hostiteľ bol samotný “Gróf Dracula” a jeho hlavný hostia kt. prijali pozvanie boli Vlkodlak: Andrej Addy Teslík - štýle WAACKING a Frankenstein Lee’o Pérez v rytme LATINO. Nuda nebola ani vďaka aktivitám, ktoré nikomu nedali dýchať. Zábavné súťaže: najoriginálnejšia Halloween maska a najhrôzostrašnejsie Halloween občerstvenie ale aj premietanie tématických filmov, tvorivý halloween, disco a rôzne iné.

A aká by to bola párty bez poriadneho občerstvenia. Hlavným lákadlom bola strašidelná torta ale nechýbali ani prsty, pavúky, netopiere, ovocní duchovia či tekvice a mnoho koláčov a jednohubiek s halloweenskym zdobením. Bol to v skratke jeden veľký hrôzostrašný žúr, ktorý pripomínal film “Hotel Transylvánia,” o čom sa môzeš presvedčiť nižšie vo videu.