N Dance

N DANCE KEMP 2019

N DANCE KEMP 2019

naplno spolu s nami aj cez leto!


Spoznaj život profesionálneho tanečníka a nauč sa ako pracovať pod dozorom skúsených a ostrieľaných tanečníkov! Preži jedinečné dobrodružstvo a ochutnaj kúsok z histórie hip hopu či iných tanečných štýlov ako sú popping, locking či breakdance. Vytvor si návyk ako správne využiť svoje telo vo svoj prospech. Pripravuj a spolupracuj na tých najlepších choreografiách, tvor tanečné videoklipy a staň sa členom tanečnej crew.

Tanečná škola N DANCE COMPANY a Noro Grofčík každoročné pripravuje pre tanečníkov, nie len z našej školy, letné tanečné tábory plné tanca a zábavy. Aj tento rok opäť zavítame do našich už známych priestorov v obci Heľpa - Nízke Tatry / Penzión MAJK, výborná strava, kvalitní a profesionálni lektori, hostia a pestrý program. Vždy sa snažíme obohatiť náš program o niečo nové a prekvapiť deti. Súčasťou je tanečný battle o skvelé ceny, diskotéka, výlety, člnkovanie, kúpanie, tanečné tréningy, zaujímaví hostia a mnoho iného.

Pre koho je kemp určený?
Vek od 6 rokov pre tanečníkov z N Dance Company ale aj z celého Slovenska, ktorí nie sú súčasťou tanečnej školy.

Kam zavítame?
Penzión Majk Heľpa s kompletným vybavením na tanečné vyžitie v malebnom prostredí Kráľovohoľskej časti Nízkych Tatier priamo v obci Heľpa. Hlavná budova má 2 až 5 lôžkové izby s možnosťou prístelky s WC a sprchou. Kapacita 40 účastníkov pre jeden kemp. Vybavenie penziónu - spoločenská miestnosť, krytý bazén, telocvičňa, veľké futbalové ihrisko, 2 malé ihriská, ohnisko v blízkosti nádrže s možnosťou rybolovu, člnkovania.

Čo budeme papať?
Máme zabezpečený 5x denne stravovanie to najlepšie z domácej kuchyne + pitný režim.

Ako sa tam dostanem?
Individuálna, alebo autobusová doprava za príplatok.

FOTO / VIDEO / TRIČKO
Za príplatok si môžete zaobstarať aj foto, video + super tričko na letný kemp!


Tak čo? Pridáš sa k nám?
Takže nabaľ si poriadne tenisky a šup na N DANCE KEMP. Teší sa na teba tanečník, majster sveta z LOS ANGELES a choreograf roka 2016,
Noro Grofčík a jeho tím!

PRIHLASOVANIE SPUSTENÉ!

VŠETKY INFORMÁCIE A PRIHLÁŠKA TU!!


Tešíme sa na vás, na leto plné zážitkov a samozrejme nových skúseností a priateľstiev.