N Dance

N DANCE KEMP 2018

N DANCE KEMP 2018

kemp na ktorom sa tanec nikdy nekončí


Spoznaj život profesionálneho tanečníka a nauč sa ako pracovať pod dozorom skúsených a ostrieľaných tanečníkov! Preži jedinečné dobrodružstvo a ochutnaj kúsok z histórie hip hopu či iných tanečných štýlov ako sú popping, locking či breakdance. Vytvor si návyk ako správne využiť svoje telo vo svoj prospech.

Tanečná škola N DANCE COMPANY a Noro Grofčík každoročné pripravuje pre tanečníkov, nie len z našej školy, letné tanečné sústredenia plné tanca a zábavy. Pripravené sú nádherné priestory v Nízkych Tatrách, výborná strava, kvalitní a profesionálni lektori, hostia a pestrý program. Vždy sa snažíme obohatiť náš program o niečo nové a prekvapiť deti. Súčasťou je tanečný battle o skvelé ceny, diskotéka, výlety, člnkovanie, kúpanie a mnoho iného.

Pre koho je kemp určený?
Vek od 6 - do 100 rokov pre tanečníkov z N Dance Company ale aj z celého Slovenska, ktorí nie sú súčasťou tanečnej školy.

Kam zavítame?
Penzión Majk Heľpa s kompletným vybavením na tanečné vyžitie v malebnom prostredí Kráľovohoľskej časti Nízkych Tatier priamo v obci Heľpa. Hlavná budova má 2 až 5 lôžkové izby s možnosťou prístelky s WC a sprchou. Kapacita 35 účastníkov pre jeden kemp. Vybavenie penziónu - spoločenská miestnosť, krytý bazén, telocvičňa, veľké futbalové ihrisko, 2 malé ihriská, ohnisko v blízkosti nádrže s možnosťou rybolovu, člnkovania.

Čo budeme papať?
Máme zabezpečený 5x denne stravovanie to najlepšie z domácej kuchyne + pitný režim.

Ako sa tam dostanem?
Individuálna, alebo autobusová doprava za príplatok.


Tak čo? Pridáš sa k nám?Pripravuj a spolupracuj na tých najlepších choreografiách, tvor tanečné videoklipy a staň sa členom tanečnej crew. Samozrejme za tvrdú drinu na Teba čakajú skvelé odmeny, kopec zábavy, vystúpenie, zaujímaví hostia, súťaže a iné nadupané veci.
Takže nabaľ si poriadne tenisky a šup na N DANCE KEMP. Teší sa na teba tanečník a choreograf, Noro Grofčík a jeho tím!

TERMÍNY ZVEREJNENÉ!

TU!Tešíme sa na vás, na leto plné zážitkov a samozrejme nových skúseností.