N Dance

DANCE STAR SLOVAKIA 2018 v NITRE

DANCE STAR 2018

kvalifikácia na MS priamo v Nitre


Svetová tanečná súťaž DanceStar mieri do Nitry. Ukáž svoje schopnosti a pocestuj na svetové finále!
Nitra sa počas mesiaca marec stane mekkou slovenského tanca. Pod záštitou organizácie DanceStar a nitrianskej tanečnej školy N Dance Company sa počas dní 10. a 11. marca 2018 v Mestskej športovej hale v Nitre uskutoční slovenské kvalifikáčné kolo medzinárodnej súťaže DanceStar, v ktorej si môžu všetci slovenskí
tanečníci zmerať sily vo viacerých vekových a tanečných kategóriach a vybojovať si tak postup na svetové finále do Chorvátska.

DanceStar Slovensko je jedným z mnohých kvalifikačných turnajov DanceStar, ktoré sa konajú v rôznych krajinách po celom svete ako napríklad Brazília, Rusko, Južná Afrika, Rumunsko, Rakúsko, Maďarsko, Taliansko, Chorvátsko, Filipíny a mnohé iné. Pre tanečné školy, kluby, skupiny či sólistov poskytujú jedinečnú možnosť prezentovať samých seba a svoju vášeň pre tanec pred uznávanými a rešpektovanými členmi nestrannej poroty. Tanečníci, ktorí sa úspešne kvalifikujú na DanceStar Slovensko majú možnosť zmerať si sily s najlepšími tanečníkmi z celého sveta na finále DanceStar Finals – World Dance Masters 2018, ktoré sa bude konať v dňoch od 23. do 27. mája 2018 v chorvátskom Poreči. DanceStar Finals ponúka tanečníkom možnosť zúčastniť sa aj rôznych workshopov slávnych choreografov, užiť si skvelé plážove či klubové párty a koncerty, pozrieť si prestížny Gala večer, získať peňažné odmeny, špeciálne ceny a možnosť sponzoringu. DanceStar World Tour je otvorená súťaž pre všetky tanečné školy, skupiny, crews a sólistov bez ohľadu na to, či sú to amatéri alebo profesionáli. Nepremeškajte skvelú príležitosť ukázať svoje tanečné skúsenosti, zdieľať vášeň pre tanec a učiť sa od svetovo najtalentovanejších.

Registrujte sa čím skôr na webstránke www.dancestar.org
Pre aktualizácie a novinky sledujte profilovú stránku na Facebooku – Dancestar ESDU: Facebook DANCESTAR Slovakia

AKO TO VYZERÁ?