N Dance

Úspešná kvalifikácia pre našu školu!

Úspech na DANCESTAR SLOVAKIA

N Dance Company zožala úspech na kvalifikácii na MS


Tanečná súťaž DanceStar organizuje kvalifikácie po celom svete a svetové finále sa koná v chorvatskom Poreči. Slovensko malo medzinárodnú kvalifikáciu 10. a 11. marca v Mestskej športovej hale na Klokočine v Nitre .
Túto kvalifikáciu organizoval náš tréner Norbert Noro Grofčík, takže tam nemohla chýbať ani naša tanečná škola N Dance Company.
Do súťaže sa kvalifikovalo 6 choreografii a tanečníci od 7 do 25 rokov. Táto akcia mala skvelý priebeh.

Deti boli disciplinované a po dlhých prípravách sa zaslúžene umiestnili na prvých a druhých priečkach a jedna choreografia na štvrtom mieste, za čo im ešte raz gratulujeme. Najmladšia skupinka detí Enkáči, získali prvé miesto.
Choreografia starších žiakov JVK pokročilí, získala druhé miesto. Trio JVK sa umiestnilo na štvrtom mieste. HVK skupina sa taktiež umiestnila na druhom mieste. Sebove sólo získalo prvé miesto + ocenení za NAJ mužský talent.
Formácia WE ARE N DANCE COMPANY, ktorú tancujú žiaci z JVK a HVK skupín aj s trénermi, obsadila prvé miesto a získala nomináciu na Galanight.
Všetky naše choreografie postúpili do finále DanceStar Finals - World Dance Masters 2018, ktoré sa koná od 23 mája do 27 mája .
Čaká nás ešte veľa trénovania a priprav. Ďakujeme všetkým rodičom a ľuďom, ktorý nás podporujú. Tešíme sa na finále . :)


FOTOREPORT z DanceStar 2018: