N Dance

N DANCE KEMP 2018 za nami!

N DANCE KEMP 2018

Letné tanečné kempy úspešne za nami!


Dva turnusy tanečných kempoch za nami!

Od 1.-7.7.2018 a 15.-21.7.2018 sa v dedinke Heľpa konali dva turnusy našich už tradičných letných kempov pod názvom N DANCE KEMP! Tanečníci aj my sa na tieto kempy vždy nesmierne tešíme, pretože na nich zažívame neopakovateľné zážitky! Tento rok tomu nebolo inak!
Počas dvoch týždňov sme toho stihli naozaj veľa - tanečné tréningy, spoločné aktivity, hry, diskotéky, vonkajšie aktivity, tanečný battle, točenie videoklipov, člnkovanie či plťkovanie, chytanie rýb, opekačka, futbal, balónová vojna a neposlednom rade aj záverečné vystúpenie pre našich rodičov a pre celú Heľpu!

Detská na sebe makali naplno deň čo deň a naučili sa rôzne tanečné štýly a nové choreografie, tomu nasvedčovalo aj záverečné vystúpenie, ktoré zožalo naozaj veľký úspech! Veľký úspech mala aj naša "nočná hra", ktorá je tzv. krstom v našom tábore! Niektorí mali naozaj silné zážitky z tejto nočnej hry a tréneri tiež! :)

Veď napokon spýtajte sa ich sami...
Už teraz sa tešíme na ďalší ročník tohoto kempu a verte nám každý rok pripravujeme vždy niečo nové! Takže aj rok 2019 bude N DANCE KEMP naozaj o niečom inom!!
Viac info o kempe pripravíme na náš web alebo na stránku www.skolatancom.sk!


Menší fotoreport z táborov nájdete pod článkom! Videjká pridávame postupne na náš YT kanál: ODOBERAJ!

Ak ste toho ešte stále nemali dosť pripravujeme pre vás LETNÉ DENNÉ KEMPY V NITRE! :)
Viac info: LETNÝ DENNÝ KEMP V NITRE!


Záverečné vystúpenie 1.turnusu ONLINE!Zostrih 1.turnus