N Dance

Máme nový ESHOP!

N DANCE SHOP

Náš prvý oficiálny internetový obchod!Už dlhšie sme avizovali, že pripravujeme pre našich tanečníkov ale aj tanečníkov z celého Slovenska nový eshop, kde si budú môcť nakúpiť veci na tréningy, štýlove oblečko ale aj oblečko a doplnky na bežné nosenie! Naše vízie sa stali skutočnosťou! Už 10.8.2018 sme oficiálne spustili náš nový eshop pod názvom N DANCE SHOP.
Internetový obchod tanečnej školy N Dance Company, ktorý slúži pre tanečníkov, aby sa mohli aj oni obliekať štýlovo. Veľmi sa tešíme z tejto novej skutočnosti a sme radi, že sa nám to podarilo dotiahnuť do úspešného "konca"!
Na našom eshope si budete môcť objednať rôzne produkty značky N Dance Company ale aj iných značiek známych tanečných crew alebo iných štýlových oblečení pre tanečníkov. V eshope taktiež nájdete vhodné doplnky na tréningy, fľašky, náramky a mnoho iného.
Postupne budeme do N DANCE SHOPu pridávať nové produkty a zľavy. Prvé týždne budeme ešte dolaďovať pár detailov, takže ak budete mať nejaké otázky alebo nejasnosti neváhajte nás kontaktovať!

Príjemné nakupovanie! :)

Ak ste ešte nevyužili zľavu na nákup, využite nasldeovný odkaz: