N Dance

OFICIÁLNE ZNAČKOU!

N DANCE COMPANY - oficiálne značkou!

Získali sme ocenenie a stali sme sa oficiálnou značkou.


Tanečná škola N Dance Company nedávno získala ocenenie Dôveryhodná firma roku 2018, na základe vynikajúcich recenzií na našu školu!
Sme nesmierne vďační. A za toto ocenenie vďačíme samozrejme hlavne vám, našim fanúšikom, deťom a rodičom! Toto ocenenie taktiež znamená, že na internete, sociálnych sieťach a weboch nebola nikde zverejnená žiadna negatívna recenzia a ani správa o našej škole. To je znakom toho, že naša škola si naozaj odvádza skvelú prácu a snaží sa zo všetkých síl, aby boli naše deti a rodičia spokojní! :)

Taktiež sa nám podarilo získať oficiálne potvrdenie od Úradu priemyselného vlastníctva SR, osvedčenie o tom, že N DANCE COMPANY sa stalo oficiálne značkou! Čo to znamená?
Jednak to, že našu značku môžeme oficiálne použivať na rôznych podujatiach našej školy, pri organizovaní akcií, na našich oblečeniach, v eshope a podobne. Na druhej strane to znamená i to, že akékoľvek používanie nášho loga bez nášho súhlasu a povolenia je právne trestné!
Takže radšej ak budete chcieť použiť niekde oficiálne naše logo, dajte nám o sebe vedieť ;)
Samozrejme sa tešíme všetkým týmto novinkám a pevne veríme, že aj vy. Spoločne tak budeme rásť a dosahovať naše nové ciele, už čoskoro v novom školskom roku!