N Dance

Hľadáme talenty - Nábory na nových členov!

Hľadáme talenty!

Nábory do tanečnej školy N Dance Company.

 

Prichádza nový školský rok a s ním aj nové nábory do našej tanečnej školy N Dance Company na šk. rok 2019/2020!

 

Koho hľadáme?

Deti od 4 rokov až po dospelákov a rodičov! Keďže tento rok otvárame aj nové kurzy ako napríklad PRÍPRAVKA alebo FAMILY DANCE či Rodičovský tréning - Korytnačka 2.0. Možnosť sa zapojiť do našej komunity je teraz omnoho väčšia!

Teda ak máte chuť na sebe pracovať a chcete sa posunúť vpred, hľadáme aj práve vás! Tanečná škola N Dance Company sa snaží rozvíjať detský talent a na našich tréningoch pracujeme s pohybovou zdatnosťou u detí ale aj dospelých. Nie je to vždy jednoduché, ale čo v skutočnosti je? Preto je to pre nás výzva a pre náš celý tím lektorov, ktorí sa snažia napredovať aj osobnostne! S našimi deťmi sa pravidelne zúčastňujeme rôznych akcií, vystúpení, záverečného koncertu, súťaží, vystúpení v TV a podobne...
Ak chceš teda niečo dokázať viac alebo sa chceš len baviť tancom tak neváhaj a pridaj sa do našej tanečnej rodiny!

Tanečné štýly, ktoré zastupujeme!

V N Dance Company sa snažíme zapájáť tanečníkov do rôznych tanečných štýlov ako sú hiphop, breakin, poppin, lockin, choreo style a príprave rôznych tanečných show. Štýly, ktoré nemáme v našom repertoári sa snažíme dobehnúť rôznymi vzdelávacími projektmi ako sú workshopy a rôzne open class so známymi tanečníkmi, ktorých súčasťou býva aj točenie videoklipov!

Ako sa k nám teda dostať?

Sú dve možnosti. Prísť k nám na nábory v jednotlivých mestách a spolu s našimi pracovníkmi a trénermi vyplniť online prihlášku a nastaviť kurzy podľa vašich predstáv alebo pre tých zručnejší a hlavne pre tých, ktorí presne vedia čo chcú je tu možnosť sa prihlásiť priamo online aj z pohodlia domova.

Dôležité dátumy!
Nábory do N DANCE COMPANY NITRA
9.-10.9.2019 Dubíková 24, Nitra od 16:00 - 19:00

Nábory do N DANCE COMPANY NOVÉ ZÁMKY
11.9.2019 Nábrežná 24, Nové Zámky od 16:00 - 19:00SYSTÉM ODMEŇOVANIA TANEČNÍKOV!!!

ZOZNAM KURZOV A PONUKU NÁJDEŠ TU!!!