N Dance

Kasting na súťažné tímy!

Kasting na súťažné tímy

Chceš sa dostať do súťažného tímu N Dance Company? Poď do toho!


Pre tých, ktorí chcú niečo navyše a chcú naozaj dokázať to, že na to majú tu máme náš tím GOLD N ako súťažný tím N Dance Company.


Čo to znamená byť v súťažnom tíme?
Hlavne veľkú zodpovednosť! Tanečníci, ktorí chcú byť súčasťou súťažného tímu musia v provom rade zvládnuť kasting, ktorí preverí ich zručnosti. Na základe bodovania na kastingu sa vyberajú tanečníci do tímov detí, juniorov a mládeži, ktorí budú reprezentovať našu tanečnú školu na tanečných akciách, súťažiach, vystúpeniach, prezentácii v rádiách či v TV a podobne v školskom roku 2019/2020. Je dôležité aby to boli hlavne tanečníci, ktorí sú zodpovední a časovo dostupní! Keďže dochádzka na tréningy či vystúpenia sa eviduje a aj to môže byť znakom toho či daný tanečník naozaj patrí do súťažného tímu. To, že tanečník bol jeden rok v súťažnom tíme mu nezaručuje, že v ňom bude aj o rok. Všetko závisí od jeho aktuálnej schopnosti a nasadenosti na tréningoch či kastingu.

Byť v súťažnom tíme znamená pre tanečníkov samozrejme aj množstvo výhod! Výlety po rôznych krajinách, stretávanie rôznych tanečníkov a zaujímavých osobností, vystúpenia po bokoch známych spevákov, príprava koncertov, klipov, tanečných videoklipov, kostýmy a tímové oblečenie a mnoho iných. Po prijatí do súťažného tímu je potrebné sa zúčastniť stretnutia súťažného tímu GOLD N, kde sa vysvetlia všetky podmienky a podpisuje sa oboznámenie o poplatkoch na kostýmy, súťaže prípadne cesty a taktiež zodpovedné správanie sa tanečníkov.

Takže kedy a čo treba urobiť?
Ak si rozhodnutý/á, že ideš do toho tak pošli svoje kontaktné údaje na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Prines si so sebou oblečenie na tg, vodu, dobrú náladu a skills. Kasting sa skladá z dvoch častí: workshop/choreo, základné gymnastické prvky (kotúle, stojky, mlynské kolesá, rondat...). Všetko sa bude bodovať na základe tvojho výkonu!

Dátum kastingu: 6.september 2019 od 16:00 Dubíková 24, Nitra


Pre viac info nás kontaktuj na 0918 497 586.
Tešíme sa na teba!

Pár videí z minulých rokov ako vyzerali naše súťažné choreo!